Dobrý den, 

dovoluji si Vám zaslat email s nabídkou zaměstnání, která přišla na e-mail a také dobrovolnickou činnost. Dále pak zasílám pozvánku na setkání participační skupiny. 

V současné době ředitelka neziskové organizace Náruč pro děti a mládež o. p. s. nabízí zaměstnání odborníkům či odbornicím s vysokoškolským vzděláním zaměřeným na práci v sociálních službách. Zájemci se mohou hlásit u paní Jiřiny Teplické na tel: 603 92 33 72
nebo na email: spravni.rada.naruc@seznam.cz

web: http://www.naruc-prodetiamladez.cz/

 

Paní Dorňáková z People, Planet, Profit hledá aktuálně dobrovolníka či dobrovolnici na výpomoc s finanční administrativou, Upozorňuji tedy na to, že se jedná o dobrovolnou činnost, a to na tři měsíce. S dobrovolníky bude uzavřena smlouva - mají akreditovanou dobrovolnickou pomoc. 

odkaz na inzerát zde

 

P3 - People, Planet, Profit, o.p.s.Malátova 659/16, Praha 5 - Smíchov 150 00Mail:    eva.dornakova@p-p-p.czMobil:  608 722 515  /   +420 774 201 629Skypep3eva.dornakova
Web: www.p-p-p.cz nebo www.ceske-socialni-podnikani.cz

 

Pozvánka na setkání participační skupiny Alternativy 50+

Alternativa 50+ v rámci projektu Dejme (že)nám šanci spolupracujeme na vznikající Koncepci rodinné politiky Ministerstva práce a sociálních věcí a rádi bychom touto cestou zjistili ještě více o tom, co by lidé v důchodovém věku nebo pečovatelky a pečovatelé ocenili za pomoc ze stran státu a obcí, kde se jim nejvíce nedostává podpory a naopak co funguje dobře. Setkání se uskuteční dle časových možností zájemců a zájemkyň koncem ledna. Pokud byste měli chuť s námi sdílet své zkušenosti a názory nad příjemnou večeří a kávou, ozvěte se prosím na email Gabriela.ferbarova@alternativaplus.cz.

www.alternativaplus.cz