⥢ zpět

Pozvánka na setkání svépomocné skupiny nezaměstnaných 50+ v rámci projektu Život začíná v padesáti – Alternativa 50+, o.p.s.

Cílem svépomocné skupiny je sdílení a výměna zkušeností a informací týkajících se tématu nezaměstnanosti, hledání nové práce a fungování trhu práce. Vedle diskuzí budou mít účastníci a účastnice svépomocné skupiny možnost vytipovat témata, v kterých by se chtěli vzdělávat  a rozvíjet. Alternativa 50+ bude pro setkávání skupiny zajišťovat odborníky a odbornice, kteří budou vzdělávání poskytovat. Pro členy a členky svépomocné skupiny bude vzdělávání zdarma.

Vítáni jsou nejen nezaměstnaní, ale ti, kteří mají zkušenost s nezaměstnaností nebo hledáním práce, a rovněž ti, kteří chtějí postavení nezaměstnaných v naší společnosti zlepšovat.

Máte-li zájem účastnit se těchto aktivit, nebo máte dokonce další nápady, jak přispět při řešení problémů nezaměstnaných a zapojit se do této skupiny, jste srdečně zváni na první setkání, které se uskuteční ve čtvrtek 4. 6. 2015 od 15:00 do 17:00 na adrese:

KOMPASO training s.r.o.

Hybernská 1617/40
Praha 1

Metro: v blízkosti metra B – stanice Masarykovo nádraží nebo C – stanice Hlavní nádraží

Tramvaj: zastávka Masarykovo nádraží – 3, 5, 26, 14, 24 nebo zastávka Hlavní nádraží – 9, 5, 26.

Setkání svépomocné skupiny se uskuteční v rámci projektu „Život začíná v padesáti“, který je financován z Operačního programu Praha Adaptabilita.

Těšíme se na shledání s Vámi.

S úctou

Světlana Sokačová

Alternativa 50+

info@alternativaplus.cz

+420 777 564 332

Email: svetlana.sokacova@alternativaplus.cz 

Kontakty na realizátory kurzů:

Kontaktní telefon v případě jakéhokoli problému: +420 777 564 332

3_loga_velikost_50